fbpx

LEKKID arendavad komplektid

LEKKID on loodud Barcelonas ja valmistab innovaatilisi tooteid, mis arendavad laste loovust.

LEKKID oma brändist: Me usume maailma, kus laste loovus on voolav ning nad suudavad igapäevaprobleemidele leida uuenduslikke lahendusi. Me näeme avatud meelega lapsi, kes on keskkonnateadlikud ja pidevalt avastavad enda ümbrust. Läbi innovaatiliste disainide ja kaunite vormide püüame arendada laste tundlikkust ning inspireerida neid uutele alternatiividele, stimuleerides nende meeli ja kujutlusvõimet. Mõistame mängu kui mängulise õppimise vahendit.

Me joonistame hoolikalt kogu protsessi, alates mänguasja kontseptsioonist ja disainist kuni valmistamiseni, alati koostöös hariduslike spetsialistide ja disaineritega, et pakkuda vastupidavaid ja kvaliteetseid tooteid.

LEKKID ei ole vaid mängimiseks, vaid õpetab ka, et asjad pole alati sellised, nagu nad esmapilgul paistavad…

LEKKID Imaginary Fauna, JungleSee komplekt kujutab endast konstruktsioonimängu, mis koosneb 22 põhielemendist, osa neist loodud konteksti ja osa kontekstist välja, et jätta laste loovusele võimalikult palju vaba ruumi. Klotsid on tehtud pöögipuust ja akrüülist ning need on omavahel magnetitega ühenduvad, et saaks luue lihtsasti erinevaid kujundeid ja vorme. See on avatud lõpuga mäng, kus puudub üks ja ainus lahendus ning iga lahendus on sobiv ja õige!

https://www.youtube.com/watch?v=uPhgQEEt3Fc

Näitan kõiki 3 tulemust
VAADE
  • 2
  • 3
  • 4

OSTUKORV 0

Lisa soovinimekirja! VAATA SOOVINIMEKIRJA